Cilgin-Sinif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cilgin-Sinif

Guzel site

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Selam Arkadaşlar

5 posters
YazarMesaj
Orcun
Admin

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:25 pm

Herkese selam afro
https://kizildliler.yetkin-forum.com
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:32 pm

selam orçunum adminim Very Happy arkadaş action please ingilizce yazılıısndan çıkınca insan bole oluo
BaTu

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:33 pm

slm artık sitemizde var pirat
Orcun
Admin

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:35 pm

Selam hepinize... Tanıdığınız bütün 9/d lilere gönderin.
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 1:09 pm

abi batuyu çıkarın yaaa forumdan yer açılsın lol! Twisted Evil Twisted Evil cyclops
Orcun
Admin

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 1:15 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:37 pm

yannız orçun kurdu eywalah ama site ismi benim Very Happy Cool clown
Orcun
Admin

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:38 pm

Doğru aabi, Doruğ'un hakkınıda verin!!!
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 7:33 am

"20" admin buraya kapatın ya zaten chati biz emesende yapıoruz bounce
Kaahans

Kaahans

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 8:32 am

Abi ndn avatar veya imza koymuyosunuz benim gibi
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
bide nasıl olmuş resimler
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 11:46 am

sana hesap mı wercez lan
rock_in_the_city
Admin
rock_in_the_city

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 12:30 pm

kes ulen koymam koymam alla alla aq aq Very Happy:D
Kaahans

Kaahans

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 8:34 am

pardon yaw alın size komedi

Yazan:Turgut Özer

GARİPLİKLER CURCUNASININ KABUSU

1. BÖLÜM

ÇİĞNENMİŞ CUTTERLAR

Osman senenin ilk dersi olan ‘karanlıklardan sakınma sanatı’ dersine girmek için konağın en yüksek balkonuna tırmanmaya başlamıştı.Merdivenin 62. basamağında 3 tane elma gördü.Ama yemedi…Heryerdesen ve Rimi de Osman’ın peşinden koşar adımlarla geliyorlardı.Derken tırmandıkları merdiveni hırsız çaldı ve önceden hazırladığı minare ebatındaki kılıfın içine tıkıştırdı.Ardından bir sonraki görevi için göldeki mayaya yöneldi.Osman ve arkadaşları yerçekiminin o acımasız gücüne karşı koyamadılar ve aşağıya doğru düşmeye başladılar.Ama üç elma ‘ilk önce ben…ilk önce ben..’nidalarıyla daha bir hızlı düşmeye çalışıyorlardı.yarışın sonlarına yaklaşıyoruz elmalar farkı açtı ve kazana elma oldu.elmalar gökten düşer gibi düştü.ilki Ceydanın kafasına düştü.çok akıllı olan Ceyda yabancıdan şeker almamayı öğrenmiş ama gökten düşen ne idüğü belirsiz elmayı almamayı öğrenememiş.Elmayı yiyen Ceyda derin bir uykuya daldı.O sırada sahneye 12 dev adam fırladı.Ceyda’yı cam bir tabuta koydular.Ve Ceyda orada beyaz atlı kralını beklemeye başlamış.O beklemiyor biz bekletiyoruz.Zaten uyumuş bir kişi kimi niye beklesinki?Ha bir de kralı bekliyor-daha doğrusu bekletiliyor-heralde bekarlardan pek hoşlanmıyor.o sırada ikinci elmadan ses geldi:’e hadi ama bak bekleye bekleye ağacın ucundaki elma olacağım ha’.Biz ikinci elmaya dönelim iki dakika bekleyemedi de.niye bekleyemiyorsa…Alıp onu cam fanusa koymayacağız ki elbet o da yere düşünce biri tarafından yenecek, sadist midir nedir anlamadım ki bu elmayı.hah 2. elma düştün yere.Seni de Kazım yedi.o da uyudu.iyi mi oldu elma soruyorum sana bi tarafın eksildi işte.neyse…3.elma da 3 kör farenin üstüne düştü.yemediler…Derken heyecan artmaya başladı.merdivenin olması gereken yerde bir kapı açıldı.Cadı kafasını dışarı uzattı, etrafa bakındı.Pamuk ablaya götürmek üzere merdivene koyduğu elmaların olmadığını fark etti.Bu cadı da başka bir şey.Elmaların olmadığını fark ediyor ama merdivenin olmadığını fark edemiyor.’eyvah gitti bea elmalar’diyerek kapıyı kapattı.Üç kör fare’Hangi manyak attı o taşı’ nidaları atıp etrafa bastonlarını sallarken meraklı kalabalık o bastondan bir tane de ben yiyeyim fikriyle olacak ki üç kör farenin etrafına toplanmaya başladı.Ama felaketin bastondan değil de havadan geleceğini bilmiyorlardı tabi.Osman bilmez. Hüseyin bilmez.Onların bilmediğine kim inanır acaba?neyse üşüşen kalabalığın üstüne de bizim üç kafadar düşmesin mi.Oluşan curcunada derinden gelen acımasız bir ses herkesin kanını dondurdu:’Ahmet yemek hazıııııırrrr’ herkes Ahmet’e baktı.Osman ‘HEY bir dakika…SENARYODA BÖYLE YAZMIYOR AMA’ dedi.gerçekten de öyle yazmıyordu.AAA yanlış kaset lan bu değiştir oğlum şunu çabuk çabuk hadiiii..Bak lafı tekrarlıyorum.Derinden gelen bir ses herkesin kanını dondurdu:’BENİ DERİN UYKUMDAN KİM KALDIRDI?’…Osman:’çalar saatin olabilir belki hahahhahah’.Osman doğaçlama yapma lütfen.Biraz önce senaryoya uymadık diye yaygarayı kopartan sen değil miydin?Lütfen.O derinden gelen acımasız ses Cutter’a aitti.Cutter etrafı birbirine katan gereksiz bir yaratıktı.Cutter’sizleri katır katır yemeye geliyorummmm’dedi.Ardından Osman’hadi canım sen de.Al sana bir şapur şupur büyüsü.Şapurda şupurda’.Büyük bir şaplama sesinden sonra cutter cutter ciğnendi Cutter.Birden etraf aydınlandı ve her şey geri tuşuna basılmış gibi geri sarmaya başladı.Düşenler kalktı, kalkanlar düşmedi meraklı kalabalık dağıldı, elmalar yükseldi merdiven yerine geldi ve başa döndük.Yani bu kadar şeyi boşuna yazdım.

2.BÖLÜM

CADININ ELMASI

Osman senenin ilk dersi olan ‘karanlıklardan sakınma sanatı’ dersine girmek için konağın en yüksek balkonuna tırmanmaya başlamıştı.Merdivenin 62. basamağında 3 tane elma gördü.O anda tam üç elmanın hizasında bir kapı açıldı.Kapının aniden belirivermesi ve açılması Osman ve arkadaşlarını korkutmuştu tabi.Kim olsa korkar.peki sonrasında ne oldu?Hiçbir şey;kapı açıldığı gibi kapandı, demeyeceğim elbette.kapı açıldı ve uzun burunlu bir cadı kafasını dışarıya uzattı ve Osmanları fark etti.Osmanlar oldukları yerde kalmışlardı.cadı onları içeri çağırdı ve üç elmayı sepetine yerleştirdi.Osman ve arkadaşları biraz düşünüp birbirlerine baktıktan sonra içeri girmeye karar verdi.İçeride peşi sıra dizilmiş plazmalardan tüm şehri izlemek mümkündü.Sanki cadı o yükseklikteki kendi balkonundan şehri izlemeyi değil de evdeki pahalı plazmalardan şehri izlemeyi tercih etmişti.Osman,Heryerdesen ve Rimi yan yana oturdular.Cadı o sırada onlara çay hazırladı.Pek bir misafirperver bir cadıdır kendileri.Cadı 4 tane çayın olduğu tepsiyi masaya koydu ve oturdu.Çayları onlara uzattı.Her şey yerli yerine konulunca cadı konuşmaya başladı.Cadı:’Merhaba çocuklar ben de sizin ne zaman bu kapının önüne geleceğinizi merak ediyordum doğrusu’.bu ses tonundan sonra Osman bu cadının göründüğü kadar ürkütücü olmadığını anladı.Cadı konuşmasına devam etti:’AY çocuklar bizim komşuyu biliyorsunuzdur herhalde…Biliyorsunuzdur.Hani adı Susma O Susmayıbilmezoğlu.AY canım hiç susmuyor sabah başlar konuşmaya gece ikiye kadar dır dır dır dır.Ben duymaktan bıkıyorum o konuşmaktan bıkmıyor.Neyse bir gün canıma tak dedi, bir susturucu elma hazırlıyayım dedim.Ay hazırladım da hazırlamaz olaydım.Onun malzemelerini bulmak bir dert.Yok tarçını yok sinamekisi anam öldüm hazırlarken.Neyse hazırladım elmayı çıktım yola.O gün de kapının önünü kazımasınlar mı?Bir de ben düşmeyeyim mi içine.Ay ben diyeyim sana çukur beş metre sen de on metre, düş düş bitmiyor.Kalktım etrafıma bakındım elmalar yok.Boynumdaki elmas da yok.ah ah şimdi bul bulabilirsen elmaları bir de elması.Elmalar önemli değil de elmas çok önemliydi.Kötü kişilerin ellerine geçerse çok kötü olur.sizden istediğim o elması bulmanız’.Osman kafasını onaylayan bir bakışla salladı.
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 11:32 am

bende bunu okurum
Kaahans

Kaahans

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 1:11 pm

zaten koyarken de öle düşünmüştüm lol!
rock_in_the_city
Admin
rock_in_the_city

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 1:17 pm

aaaa olmamış daa uzun daa...
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 8:30 am

aferin iyi yapmışsın
Orcun
Admin

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 12:58 pm

Abilerim ablalarım adım artık Admin değil. Adımı Orçun yaptım... Very Happy:D:D:D lol!
dodowade3
Admin
dodowade3

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 9:22 am

yani çok özentice olmuştu lol!
Kaahans

Kaahans

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 12:20 pm

abi yaw herkes nerde siteyi açarken ne güzeldi şimdi ise kimse yoq Crying or Very sad
Orcun
Admin

Selam Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Selam Arkadaşlar   Selam Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 12:52 pm

Geldik ya lan Very Happy

Selam Arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-